Arash 

 

 

2010 - Malé odbočení z bollywoodských hitů - choreografie je utvořena na singl "Always".

Jeho autorem je i u nás dostatečně známý a populární Arash (Arash Labaf, nar. 1977), íránský zpěvák, skladatel, herec, bavič a producent, sídlící v Malmö ve Švédsku. Své debutové album "Arash" vydal v roce 2005, megahity jako "Boro Boro" a "Temptation" zabodovaly v celé Evropě, včetně Česka. Jeho alba jsou plná lehce exoticky znějících tanečních popových písniček. V roce 2009 se umístil na 2. místě v Eurovision Song Contest s písní Always, kterou zpíval za Ázerbájdžán s AySel. Aysel Teymurzadeh, nar. 1989, je nováčkem na ázerbájdžánské hudební scéně, zpívá především r'n'b.

Jejich hit dokázal zabodovat i v českém éteru, což se podaří minimu singlů z Eurovize. Píseň je rytmická, melodická, s orientálními prvky, na jejich video je příjemné podívání.

Pro naši taneční skupinu bylo nutno vytvořit kompletně novou choreografii. I tato sestava směsí stylů, kromě prvků indického tance a bhangry obsahuje tentokrát zejména kroky samby.

Kostýmy jsou v současné době ve fázi plánování, ale jistě dojde brzy na vývoj, realizaci a marketing :)))))

DODATEK - vývoj kostýmů byl náročnější, než by nás napadlo. Děs běs. Ale když jsme si je poprvé v Oseku oblékly těsně před vystoupením, nekonalo se v týmu žádné zděšení...

A z celé choreografie máme při tanci obrovskou radost a potěšení :))))  Hlavně máme od diváků velmi pochvalné reakce :) 

 

DODATEK č. 2 - kostýmy se dočkaly krásné aktualizace v r. 2016, kdy přibyly černé a zelené třásně a rukavice :)   

.... a 2017 náhrdelníky :D my si nedáme pokoj...